کوانتومتر پرتابل – شرکت داناطیف – مخترع متال آنالایزر قابل حمل – فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل

شرکت داناطیف نماینده انحصاری شرکت belec آلمان در زمینه کوانتومتر پرتابل است. فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل به عهده مشاوران این شرکت می باشد. همانطور که در صفحه تکنولوژی ساخت (دتکتور) درباره تکنولوژی هایبرید توضیح داده شد کوانتومتر قابل حمل با تکنولوژی هایبرید کار می کند.

کوانتومتر پرتابل

کوانتومتر پرتابل

مخترع کوانتومتر پرتابل

آقای Berstermann  مخترع کوانتومتر پرتابل  است. اولین و دقیقترین اسپکترومتر پرتابل در دنیا، ساخت شرکت BELEC آلمان می باشد. شرکت داناطیف تنها نماینده فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل شرکت belec  آلمان در خاورمیانه می باشد. دقت این دستگاه 0.001، یعنی تا سه رقم اعشار  و در بعضی عناصر تا چها رقم اعشارمی باشد.

آقای berstermann مخترع اسپکترومتر پرتابل شرکت belec

آقای berstermann مخترع اسپکترومتر پرتابل شرکت belec

فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل BELEC

فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل در خاورمیانه به عهده شرکت داناطیف است. نصب و راه اندازی دستگاه و آموزش کاملا رایگان و به عهده این شرکت  است. این اسپکترومتر دارای سیستم انحصاری دابل اسپکترومتر و پراب 3 متری P + S  می باشد. کوانتومتر پرتابل آلمانی belec، دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. برای خرید دستگاه کوانتومتر با شرکت دانا طیف در ارتباط باشید.

متال آنالایزر پرتابل

متال آنالایزر پرتابل

مشخصات دستگاه اسپکترومتر پرتابل BELEC

کوانتومتر پرتابل belec  مخصوص آنالیز آلیاژهای آهنی و غیر آهنی … ، CU ، FE ، AL ، NI ، CO می باشد. فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل belec به عهده مشاورین مجرب و بادانش این شرکت می باشد.

 یکی از برتری های شرکت داناطیف نسبت به سایر شرکت ها، مهندسین فنی این شرکت می باشد.

شرکت داناطیف

شرکت داناطیف

متال آنالایزر BELEC

تقریبا تمام تعمیرات دستگاه اسپکترومتر belec در ایران، توسط شرکت داناطیف و بدون کمک از شرکت belec می باشد.

 از خصوصیات دیگر کوانتومتر پرتابل ، مجهز بودن به کنترل دمای اسپکترومتر جهت پایداری و دقت بالا اشاره کرد. کمتر اسپکترومتری در ایران موجود است که چنین دقتی داشته باشد. در زمینه فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل باید اطلاعات فنی بالایی داشت چون یک بحث تخصصی است.

فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل

فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل

نحوه کارکرد اسپکترومتر پرتابل

کوانتومتر پرتابل belec بعد از ریکالیبره شدن، میتواند در هر دمایی و در هر شرایطی آنالیز شما را انجام دهد. این اسپکترومتر، تنها کوانتومتر دارای پروفایل اتوماتیک نرم افزاری و سخت افزای می باشد. این دستگاه همچنین با بهره مندی از نرم افزار و سرویس و نگهداری آسان موجب افزایش فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل در خاورمیانه شده است.

شرکت داناطیف نه تنها در ایران، بلکه در خاورمیانه نیز شرکتی موفق در زمینه ارايه خدمات کوانتومتری بوده است.

فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل

فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل

خرید اسپکترومتر پرتابل

کوانتومتر پرتابل بلک، با توجه به دقت و پایداری در آنالیز و کاربری آسان بسیار پر طرفدار است. به دلیل استفاده دتکتور هایبرید در این دستگاه کوانتومتر باعث شده نسبت به کوانتومتر های دیگر برتر باشد. فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل بلک آلمان در کل خاورمیانه فقط شرکت دانا طیف انجام می دهد. کمترین شرکتی را می توانید در ایران پیدا کنید که تعمیرات دستگاه کوانتومتر را صفر تا صد انجام دهد.

شرکت داناطیف می تواند بدون نیاز به شرکت بلک تعمیرات دستگاه رو با استفاده از مهندسین مجرب و با دانش خود انجام دهد.

 شرکت داناطیف

شرکت داناطیف

فروش متال آنالایزر

کوانتومتر پرتابل یا متال آنالایزر بلک، دارای دو probe هوا و آرگون می باشد. متال انالایزر پرتابل برای آنالیز اجسام بزرگ طراحی شده است. دیگر نیاز به برش قطعه نمی باشد چون این دستگاه به راحتی قابل حمل می باشد.

به دلیل دقت و صحت بالا، فروش دستگاه اسپکترومتر پرتابل بلک در اکثر شرکت های بزرگ ایران صورت گرفته شد.

فروش این دستگاه در ایران و کل خاورمیانه به عهده شرکت داناطیف می باشد.

کوانتومتر پرتابل

کوانتومتر پرتابل

[aparat id=”aZkts” width=”600″]