کوانتومتر – اسپکترومتر رومیزی آلمانی – متال آنالایزر پرتابل آلمانی – خرید و فروش دستگاه کوانتومتری

 کوانتومتر  دستگاهی است که به کمک آن می توان حضور عناصر مختلف در یک قطعه را اندازه گیری کرد. انواع اسپکترومتر عبارتند از : اسپکترومتر رومیزی ، متال آنالایزر پرتابل و طیف سنج استیشنری. شرکت داناطیف خرید و فروش دستگاه کوانتومتری را بر عهده دارد. اسپکترومتر BELEC مدل LAB3000S تکنولوژی آن PMT  می باشد. مطابق با اسپکترومتری ARL می باشد.

به نسبت قیمت و دقت به صرفه ترین اسپکترومتر PMT ، اسپکترومتر BELEC است.

 

کوانتومتر اسیشنری

کوانتومتر اسیشنری

 نحوه کارکرد کوانتومتر ها

 اسپکترومتر رومیزی با استفاده از اسپارک بر روی نمونه باعث می شود الکترونها بر انگیخته شوند. اسپارک در اصلاح جرقه ای است که الکترود دستگاه کوانتومتر بر روی سطح نمونه ایجاد می کند. الکترونهای برانگیخته شده با تغییر ولتاژ از یک لایه به لایه دیگر می روند. و زمانیکه الکترونها دوباره به لایه اولیه خود بر می گردند این جا به جایی باعث ساطع شدن نور UV می گردد. در  متال آنالایزر پرتابل BELEC  فیلتری موجود است که فقط طول موج نور UV را از خود عبور می دهد.

 شرکت دانا طیف در زمینه خرید و فروش دستگاه کوانتومتری فعالیت دارد. 

متال آنالایزر پرتابل

متال آنالایزر پرتابل

متال آنالایزر پرتابل belec

متال آنالایزر پرتابل belec  مدل COMPACT PORT HLC اولین طیف سنج پرتابل ساخته شده در جهان است. نحوه کار کرد این دستگاه مثل سایر کوانتومتر ها می باشد. با این تفاوت که با فیبر نوری طول موج uv را به تانک طیف سنج منتقل می کند. طیف سنج پرتابل belec این امکان را فراهم آورده که اجسام بسیار سنگین را هم بتوان آنالیز کرد. دتکتور (سنسور) طیف سنج پرتابل belec هیبرید ( PMT و CCD) می باشد. بخشی از دتکتور های اسپکترومتر رومیزی در طیف سنج پرتابل موجود می باشد. برای خرید و فروش دستگاه کوانتومتری می توانید با مشاورین متخصص شرکت دانا طیف تماس بگیرید.

متال آنالایزر پرتابل

متال آنالایزر پرتابل

اسپکترومتر رومیزی

اسپکترومتر رومیزی BELEC عبارتند از: LAB3000S ، INSPECT ، LAB5000S ، OPTRON.  که  LAB3000S و LAB5000S از دتکتور PMT استفاده شده است ، INSPECT و OPTRIN از دتکتور CCD استفاده شده است. متال آنالایزر پرتابل تنها طیف سنج  پرتابل دارای پروفایل اتوماتیک نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. صحت دقت و پایداری طیف سنج رومیزی BELEC در آنالیز نمونه ها، هم تراز با دستگاه بزرگ مثل ARL می باشد. تانک کوانتومتر رومیزی BELEC هم با گاز آرگون کار می کند و هم می تواند وکیوم دائم (خلاء) باشد.

شرکت داناطیف تنها نماینده خرید و فروش دستگاه کوانتومتری شرکت belec می باشد.

اسپکترومتر رومیزی

اسپکترومتر رومیزی

خرید و فروش دستگاه کوانتومتری BELEC

قیمت و کارایی دستگاه کوانتومتر belec نسبت به سایر اسپکترومتر رومیزی شرکت دیگر مناسب تر است. متال آنالایزر پرتابل belec  داری کیفیت عالی و کاربری آسان و قیمت مناسب می باشد. شرکت دانا طیف خرید و فروش دستگاه کوانتومتری belec را به شما پیشنهاد می دهد. خرید دستگاه اسپکترومتر ، فروش دستگاه اسپکترومتر نیز انجام می دهد.

خرید و فروش دستگاه کوانتومتری

خرید و فروش دستگاه کوانتومتری

 نحوه اسپارک کوانتومتر ها

متال آنالایزر پرتابل دارای جدیدترین سیستم هیبرید و بهترین نوع دتکتور فتومالتی پلایر و CCD می باشد. خرید و فروش دستگاه کوانتومتری توسط مشاورین شرکت داناطیف است. الکترون  موجود در فلزات سعی دارند تا لایه والانس خود را پر کنند. به سایر طول موجهای نور اجازه عبور داده نمی شود. میزان نور وارده به یک فیلتر نوری باعث عبور فقط امواج ماورابنفش در داخل تانک کوانتومتر (طیف سنج) می شود.  این نور ماورای بنفش ساطع شده در اثر برخورد با منشور داخلی اسپکترومتر رومیزی (طیف سنج) شکسته شده و طیفهای آن ایجاد می شود. 

محل اسپارک اسپکترومتر رومیزی

محل اسپارک اسپکترومتر رومیزی

شرایط کاری اسپکترومتر

تعداد پایه های متال آنالایزر پرتابل COMPACT PORT HLC  می تواند بیش از 5 پایه باشد. طیف سنج پرتابل PMI) belec) توانایی انجام جرقه در محیط گاز آرگون (spark) و برای آنالیز دقیق و تعیین غلظت وزنی عناصر (%). انجام جرقه در محیط اتمسفر / هوا (ARC) برای شناسایی و جدا سازی نمونه را دارد. در اسپکترومتر رومیزی برد سنسور دما موجود است که دمای داخلی تانک طیف سنج را تنظیم می کند. شرکت دانا طیف نماینده انحصاری شرکت BELEC آلمان است. که می تواند بهترین کوانتومتر  پرتابل را با قیمت مناسب به مشتری عرضه کند. شرکت داناطیف 20 سال است که در زمینه دستگاه های آزمایشگاهی متالوژی تجربه دارد.

پرسنل ما می توانند مشاوران خوبی برای خرید و فروش دستگاه کوانتومتری باشند.

متال آنالایزر پرتابل COMPACT PORT HLC

متال آنالایزر پرتابل COMPACT PORT HLC

آنالیز عناصر

آنالیز عناصر در کوانتومتر belec بسیار دقیق می باشد. اسپکترومتر رومیزی دستگاهی است که جهت آنالیز فلزات ساخته شده است. طیف سنج پرتابل صحت و دقت بالایی در آنالیز عناصر دارد. متال آنالایزر پرتابل spectrometer  BELEC می توان به صورت تک پایه (ONE BASE) و یا چند پایه  (MULTI BASE) ساخته شود. برای آنالیز نمونه های فلزی در آلیاژ های مختلف آهنی (Fe BASE) و یا غیر آهنی بنا به نیاز مشتری ساخته می شود. طیف سنج  belec توانایی اندازه گیری نیتروژن (N) را نیز دارد. در هر برنامه قابلیت آنالیز 24 عنصر را دارد.

خرید و فروش دستگاه کوانتومتری به عهده شرکت دانا طیف می باشد.

خرید و فروش دستگاه کوانتومتری

خرید و فروش دستگاه کوانتومتری

زمینه کاری شرکت دانا طیف

یکی از معضل های مشتری برای خرید کوانتومتر ، کیفیت بالای دستگاه و قیمت مناسب و به صرفه آن می باشد. شرکت داناطیف خرید و فروش دستگاه کوانتومتری دست دوم ، XRF و XRD   را هم انجام می دهد. اسپکترومتر رومیزی belec دارای پایداری دقت و تکرارپذیری عالی با نسل ششم اپتیک zeiss است. متال آنالایزر پرتابل مجهز به سیستم انحصاری دابل اسپکترومتر و پراب 3 متری p+s است.

کوانتومتر بلک

کوانتومتر بلک

محصولات شرکت دانا طیف

شرکت دانا طیف مشاوری مطمئن در خرید و فروش دستگاه کوانتومتری ،  تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی شیمی ، متالوژی و معدن است. شرکت دانا طیف نماینده انحصاری کوانتومتر شرکت Belec آلمان در ایران می باشد. متال آنالایزر پرتابل ، اسپکترومتر رومیزی از مدل های شرکت belec می باشد. زمینه کاری شرکت دانا طیف به غیر از اسپکترومتر  عبارتند از : سختی سنج ، میکروسکوپ، تست کشش ، XRF ، XRD

کوانتومتر

کوانتومتر

آداپتورهای متال آنالایزر پرتابل

متال آنالایزر پرتابل قابلیت آنالیز مفتول از قطر 3 میلی متر با استفاده از آداپتور های مخصوص را دارد. اسپکترومتر رومیزی با کاربری آسان و رنج دقت آنالیز از 0.01 تا 0.0001 دارد. کوانتومتر belec با استفاده از نرم افزار Grade checker قابلیت آنالیز فلزات با اشکال گوناگون را دارد. افتخار این را داریم که در حال حاضر گزینه اول شرکتهای معتبر جهت خرید و فروش دستگاه کوانتومتری باشیم.

تعداد زیاد دستگاه های نصب شده در ایران نشان از برتری محصول شرکت داناطیف نسبت به رقبا دارد.

منشور استفاده شده کوانتومتر belec

منشور مورد استفاده در (spectrometer) کوانتومتر های  Belec آلمان ساخت شرکت Carl Zeiss آلمان می باشد. اسپکترومتر رومیزی بهره مندی از نرم افزار  و سرویس و نگهداری بسیار آسان می باشد. جهت دقت بیشتر در زاویه طیف های به دست آمده سطح این منشور 1600 شیار دارد. متال آنالایزر پرتابل belec دقیق ترین و سبک ترین طیف سنج پرتابل در جهان می باشد که تکنولوژی آن فتو تیوپ و سی سی دی می باشد. شرکت Carl Zeiss دقیقترین تجهیزات اپتیک optic را در سطح جهان تولید می کند. شرکت دانا طیف تجهیزات ابزار دقیق با بهترین کیفیت را جهت خرید و فروش دستگاه کوانتومتری به مشتریان معرفی می کند.