پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet – کوانتومتر belec – شرکت دانا طیف – 3D پرینتر

محصولات شرکت دانا طیف عبارتند از: اسپکترومتر belec و 3Dپرینتر voxeljet . شرکت belec  اولین سازنده کوانتومتر پرتابل در جهان می باشد که با دتکتور هایبرید ساخته شده است. کوانتومتر belec با توجه به دقت و صحت در آنالیز و قیمت مناسب آن در جهان مشتری های زیادی دارد. پرینتر سه بعدی صنعتی آلمانی بی نظیر است و پیچیده ترین اشکال رو پرینت می کند.

پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet مدل vx200

پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet مدل vx200

کوانتومتر belec آلمانی

انواع کوانتومتر belec عبارتند از: کوانتومتر رومیزی ، کوانتومتر استیشنری و کوانتومتر پرتابل. که دتکتور آن میتوند ccd ، pmt  یا هایبرید باشد.  اسپکترومترهای belec تنها اسپکترومتر دارای پروفایل اتوماتیک نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. شرکت دانا طیف افتخار این را دارد ک نماینده انحصاری این شرکت در خاورمیانه باشد.

به غیر از کوانتومتر ، نماینده پرینتر سه بعدی صنعتی آلمان نیز می باشد.

کوانتومتر belec

کوانتومتر belec

پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet آلمانی

انواع پرینتر سه بعدی صنعتی عبارتند از: VX200، VX500، VX1000 ،VXC800، VX2000، VX4000. این پرینتر میتواند هم جسم نرم پرینت کند و هم جسم سخت که بسته ب مواد اولیه آن می باشد. اگر مواد اولیه آن شن(sand) باشد جسم پرینت شده سخت می باشد و اگر مواد اولیه آن پلاستیک (composite) باشد جسم پرینت شده نرم می باشد. شرکت دانا طیف افتخار این را دارد تا نماینده انحصاری شرکت voxeljet آلمان در خاورمیانه باشد.

زمینه کاری این شرکت خرید دستگاه کوانتومتر ،فروش دستگاه کوانتومتر است.

کوانتومتر belec برای انالیز فلزات کاربرد دارد.

پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet مدل vx4000

پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet مدل vx4000

 

نحوه طراحی مدل سه بعدی جهت پرینت

نحوه طراحی مدل سه بعدی، تاثیر بسیاری در کیفیت قطعات خروجی داشته و با رعایت نمودن تعدادی از نکات می توان میزان هزینه را کاهش و کیفیت کار را به طرز چشمگیری افزایش داد. از نکات مربوطه می توان ضخامت دیواره ها،بسته بودن سطوح،تهیه مدل با رزولوشن بالا نام برد. پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet با استفاده اسکنر سه بعدی، فایل سه بعدی را به دستگاه می دهد و به راحتی حتی پیچیده ترین اشکال را پرینت می کند.

برای خرید دستگاه پرینتر سه بعدی voxeljet و کوانتومتر belec می توانید با شرکت دانا طیف در ارتباط باشید.

پرینتر سه بعدی صنعتی مدل vx2000

پرینتر سه بعدی صنعتی مدل vx2000

اطلاعات شرکت دانا طیف

شرکت دانا طیف تنها شرکتی است،که تعمیرات دستگاه فروخته شده را خودش و بدون نیاز به شرکت مادر انجام می دهد. کوانتومتر belec دارای پایداری، دقت و تکرارپذیری عالی با نسل ششم اپتیک ZEISS می باشد. شرکت بلک آلمان با داشتن نیم قرن تجربه موفق قابل اعتماد برای مشتریان می باشد.

پرینتر سه بعدی صنعتی از 2 متر مکعب تا 8 می تواند تولید کند.

چاپگر سه بعدی صنعتی VOXELJET برای مدل سازی،پزشکی،قالب سازی،ریخته گری،ساخت توربین،مهندسی معکوس،سینما و…کاربرد دارد.

کوانتومتر belec

کوانتومتر belec

پرینتر های سه بعدی صنعتی

شرکت دانا طیف نماینده منحصری کوانتومتر belec آلمان و چاپگر سه بعدی voxeljet آلمان می باشد. تکنولوژی پرینتر سه بعدی روز به روز در حال توسعه است. اولین مرحله پرینتر سه بعدی این است که فایل CAD یا با استفاده از اسکنر سه بعدی فایل سه بعدی را به نرم افزار دستگاه داد. پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet این فایل سه بعدی را به صورت لایه به لایه می زند تا به جسم مورد نظرمون برسیم.

چاپگر سه بعدی صنعتی voxeljet با سرعت بالا و دقت بالا در جهان بی نظیر است.

پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet مدل vx1000

پرینتر سه بعدی صنعتی voxeljet مدل vx1000

 

شرکت سازنده محصولات شرکت دانا طیف

شرکت دانا طیف همانطور که می دانید در زمینه های مختلف آزمایشگاه متالورژی فعالیت دارد. به عنوان مثال نماینده کوانتومتر belec  از کشور آلمان است. همچنین نماینده انحصاری پرینتر سه بعدی صنعتی شرکت voxeljet از کشور آلمان است. فروش دستگاه کوانتومتر را نیز انجام می دهد.

از دیگر محصولات این شرکت می توان از XRF ,XRD شرکت الیمپوس(olympus) آمریکا نام برد.

شرکت دانا طیف

شرکت دانا طیف

محصولات آزمایشگاه متالوژی

شرکت دانا طیف در زمینه دستگاه آزمایشگاهی متالوژی فعالیت دارد. که می تواند دستگاه های مورد نیاز مشتریان را با ارايه خدمات، فراهم آورد. یکی از محصولات این شرکت پرینتر سه بعدی صنعتی آلمان می باشد ک در جهان بی نظیر است. و می تواند پیچیده ترین اشکال رو برای قالب سازی، ریخته گری و سایر صنایع تولید کند. و همچنین ما افتخار این را داریم تا نماینده انحصاری شرکت belec آلمان باشیم.

کوانتومتر belec در جهان، مورد تایید بسیاری از شرکت های غول جهان می باشد.

 پرینتر سه بعدی voxeljet

پرینتر سه بعدی voxeljet

فروش دستگاه

فروش دستگاه کوانتومتر belec و پرینتر سه بعدی صنعتی به عهده شرکت دانا طیف می باشد.

چاپگر سه بعدی صنعتی این شرکت هم از نظر سرعت و هم از نظر اببعاد تولیدی در جهان بی نظیر می باشد.

مشتریان با مشاوره دقیق و مناسب شرکت ما می توانند بهترین و به صرفه ترین اسپکترومتر خریداری کنند.